4 Nisan 2014 Cuma

KARŞINIZDA BİR KASIM ANNESİİİ :))

  Herkese kocaman içten bir merhaba,
  Yaklaşık 3 hafta önce bebeğimiz olacağını öğrendik :) Nasıl sevindik, neler hissettik kelimelerle anlatamam. İçimde minicik bir parçanın can bulup büyümesi mucizenin ta kendisi. Öğrendiğim andan itibaren artık tek düşüncem o oldu. Hayat minik bebeğimiz üzerine yeniden kuruldu sanki. Bize haberi bile bu kadar iyi gelmişken kendisi geldiğinde bizi nasıl bir sevgi deryası içine alacak tahmin edemiyorum.


  Büyüklerimiz bize hep derler ya ''evlat başka türlü bir şey evlat sahibi olmadan anlayamazsın'' diye sanırım ben yavaş yavaş anlıyorum ne demek istediklerini. Önceden anlıyorum sanıyormuşum ama gerçek anlamda yeni yeni anlıyorum.
                                    
  Hamileliğin getirmiş olduğu bazı durumlardan dolayı (halsizlik, bulantı gibi) pek neşem keyfim yok bu aralar. Yemek konusunda da sıkıntılıyım doğru düzgün bir şey yiyemiyorum. Hatta kilo verdim. Ama doktorum 3 ay bunların normal olduğunu söyledi. Umutla ve duayla geçmesini bekliyorum. Allah isteyen herkese bu mutluluğu nasip etsin inşallah. Mutluluğumu paylaşan herkese kocaman sevgiler.
7 yorum:

 1. Hayırlı uğurlu olsun Kübra :) Çok sevindim...Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin...analı babalı büyütsün inşallah...

  YanıtlaSil
 2. Aminn. Çok teşekkür ederim Burcu'cum Allah sana da nasip etsin istediğin zaman :)

  YanıtlaSil
 3. Tebrik ederim.Sağlıklı sıhhatli bir şekilde yavrunuzu kucağınıza almanızı dilerim ):

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok çok çok teşekkür ederim güzel temennileriniz için. Amin inşallah :))

   Sil
 4. Nasıl güzel bir haber!:) Sağlıklı bir şekilde , güzel bir hamilelik diliyorum sana :)

  YanıtlaSil
 5. heeeey sana ödül verdim ama yaaa :)

  YanıtlaSil